Nasze projekty

Nasze stowarzyszenie stara się regularnie przeprowadzać projekty, których celem jest przeprowadzenie wydarzeń, których głównymi odbiorcami są mieszkańcy miasta Rybnik i powiatów sąsiadujących. Dotychczas przeprowadziliśmy kilka większych projektów, których odbiór był bardzo pozytywny.

Nasze projekty

projekt wystąpień plenerowych w Rybniku

Słowem w twarz zorganizowało kilka plenerowych wydarzeń kulturalnych w Rybniku i okolicach, które pozwoliły zaprezentować szerszemu gronu umiejętności artystów zrzeszonych w naszym stowarzyszeniu.

miejsce: Rybnik

Nasze projekty

konkurs poezji mówionej i śpiewanej w Rybniku

Konkurs poezji mówionej i śpiewanej przyciągnął wielu uczestników z Rybnika i okolicznych powiatów. Poziom prezentowanych umiejętności był naprawdę wysoki. Jedną z głównych korzyści, które przyniósł ten projekt jest poszerzenie grona osób zaangażowanych w działalność naszej organizacji o nowych artystów.

miejsce: Rybnik

Nasze projekty

festiwal kolorów zrealizowany z artystami

Staramy się, aby działalność naszego stowarzyszenia nie ograniczała się tylko i wyłącznie do standardowych wydarzeń promujących sztukę. Jedynym z wydarzeń, które może posłużyć za przykład odbiegania od szablonowych rozwiązań jest festiwal kolorów, który zrealizowaliśmy razem z naszymi artystami. Wydarzenie tego typu przyciągnęło bardzo dużą ilość osób w wieku wczesno – szkolnym, co było okazją do szerzenia kultury pośród młodzieży. 

miejsce: Rybnik

Nasze projekty

lime challange

tj. cykl wywiadów ze znanymi osobami związanymi z szeroko rozumiana kultura, podczas których dowiadujemy się o ich artystycznym dorobku . Na końcu załączony element grywalizacji, w którym zadajemy 5 krótkich pytań, jeśli artysta poda zła odpowiedz – pije sok z limonki i próbuje się uśmiechnąć! Jeśli odpowiedz jest prawidłowa, analogicznie postępuje prowadzący wywiad .

miejsce: Rybnik

DOSTĘPNOŚĆ