Wolontariusze poszukiwani!

Czy kiedykolwiek zastanawialiście się, jaką różnicę możemy wspólnie uczynić w naszej społeczności lokalnej? 🤔

Jako organizacja naszej społeczności, pragniemy rozwijać inicjatywy społeczne i wspierać tych, którzy nas potrzebują. To dlatego serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych dołączenia do naszego wolontariatu! 🤝

Mamy dla Ciebie kilka wspaniałych obszarów, w których możesz się realizować jako wolontariusz:

🏠 Pomoc dla schroniska zwierząt: Twoje wsparcie może sprawić ogromną różnicę w życiu bezdomnych zwierząt. Czy to zbierając karmę, czy wyprowadzając psy, Twój udział ma ogromne znaczenie dla ich dobrostanu!

👴👵 Pomoc osobom starszym: Czasami najprostsze gesty mogą sprawić ogromną radość. Zakupy, rozmowa czy spacer z osobami starszymi to szansa na niesienie uśmiechu i wsparcia dla tych, którzy tego potrzebują.

👧👦 Pomoc dla domów dziecka: Twoja wiedza z języka angielskiego lub matematyki może być bezcenna dla dzieciaków przebywających w domach dziecka. Daj im szansę na lepszą przyszłość poprzez udzielanie korepetycji i wsparcie w nauce.

🌱 Działania związane z ekologią: Razem możemy przyczynić się do ochrony naszej planety! Dołącz do naszej grupy, która promuje zrównoważony rozwój i podejmuje działania na rzecz ochrony środowiska.

🎉 Działania przy imprezach organizowanych przez Miasto Rybnik: Chcesz poczuć się częścią wydarzeń kulturalnych i społecznych w naszym mieście? Dołącz do nas, aby pomóc w organizacji imprez, które sprawią, że nasze miasto będzie jeszcze piękniejsze!

Jeśli jesteś gotowy/a poświęcić swój czas i energię na pomoc innym, jeśli chcesz być częścią czegoś większego i pełnego pozytywnego działania – dołącz do nas! 🌟

👉 Link do formularza zgłoszeniowego: Zgłoś się!

Sfinansowano ze środków Narodowego Instytutu Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w ramach Korpusu Solidarności – Rządowego Programu Wspierania i Rozwoju Wolontariatu Długoterminowego na lata 2018 – 2030.