Konkurs Artystyczny

Kolejna inicjatywa Stowarzyszenia Słowem W Twarz

 

W dobie przedłużającej się pandemii, talenty młodych ludzi na szczęście nie zanikają. Możemy się o tym przekonać oglądając aż 46 zgłoszeń od młodych artystów! Głosowanie na zwycięzców trwa!

Stowarzyszenie po raz kolejny wyszło z inicjatywą promowania młodych talentów z okolic Rybnika i zorganizowało konkurs, który zyskał bardzo szeroki odzew. Do konkursu mógł zgłosić się każdy, kto nie ukończył jeszcze 25 lat, a preferowane formy występów to śpiew lub recytacja. Pomimo tych, na pozór wąskich preferencji, uczestnicy zaprezentowali się bardzo różnorodnie. Możemy usłyszeć utwór rapowany, piosenkę artystyczną,  a także liczne instrumenty takie jak klawisze, flet poprzeczny, saksofon altowy, czy ukulele. W ramach recytacji mamy z kolei wiersze i nawet fragment książki. Warto także dodać, że wiele nagrań zawierało zmontowany teledysk, co z pewnością uatrakcyjniło i dopełniło odbiór występu.

Do 25 stycznia można głosować na swoich faworytów – wszystkie występy dostępne są na stronie internetowej Stowarzyszenia. Uczestnicy z największą liczbą głosów przejdą do drugiego etapu, w którym zwycięzców wyłoni jury! Przewidziano atrakcyjne nagrody!

Nagroda główna: tablet oraz możliwość nagrania własnego utworu.

Nagroda za drugie miejsce: słuchawki bezprzewodowe JBL.

Nagroda za trzecie miejsce: karta podarunkowa o wartości 150zł do sklepu Empik.

Wyniki zostaną ogłoszone 26 stycznia na stronie internetowej i social mediach.

Autor: Marta Konsek